KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294355
nr 1329 4355
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Den tomma fontänen". Signerad a tergo. Olja på duk, oramad, 55x45 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:17:37
23/5 18:39:21
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano